Tidigt 1900-tal, trä samt glas med 9 st fack, bruksslitage, 60 x 30, höjd 130 cm
2 200 SEK | 2015-09-20 19:00 |
1 800 SEK | 2015-09-20 18:14 |
1 400 SEK | 2015-09-14 19:26 |
1 300 SEK | 2015-09-13 18:29 |
1 200 SEK | 2015-09-12 14:05 |
900 SEK | 2015-09-09 22:56 |
700 SEK | 2015-09-08 22:44 |
300 SEK | 2015-09-07 22:20 |
50 SEK | 2015-09-07 20:40 |
50 SEK | Startpris |