Sandgjutet glas, signerad samt numrerad, höjd exkl. sockel 15 cm
300 SEK | 2015-09-20 19:06 |
250 SEK | 2015-09-20 16:48 |
200 SEK | 2015-09-19 15:22 |
75 SEK | 2015-09-19 13:56 |
50 SEK | Startpris |