1940-tal, betsad björk med vinröd plyschklädsel, smärre slitage
200 SEK | 2015-09-20 19:11 |
175 SEK | 2015-09-20 19:11 |
125 SEK | 2015-09-20 00:33 |
50 SEK | 2015-09-10 10:28 |
50 SEK | Startpris |