Smärre slitage, mindre lagning, 230 x 132 cm
450 SEK | 2015-09-20 17:50 |
400 SEK | 2015-09-20 11:10 |
300 SEK | 2015-09-19 15:25 |
200 SEK | 2015-09-10 22:38 |
50 SEK | Startpris |