Förgylld ram, skador i ornamenteringen, 72 x 37 cm
250 SEK | 2015-09-23 09:22 |
200 SEK | 2015-09-27 19:04 |
150 SEK | 2015-09-14 19:26 |
50 SEK | 2015-09-13 20:19 |
50 SEK | Startpris |