Sverige, 1960-tal, enstaka mindre repor, fö bra skick, 136 x 85, höjd 73 cm, 2 ilägg 'a 24 cm
2 400 SEK | 2015-09-27 18:37 |
2 200 SEK | 2015-09-27 19:00 |
1 900 SEK | 2015-09-27 18:26 |
800 SEK | 2015-09-26 19:17 |
700 SEK | 2015-09-19 08:55 |
50 SEK | 2015-09-14 23:50 |
50 SEK | Startpris |