Signerad "IS", smärre bruksslitage, löst kantband, 230 x 163 cm
175 SEK | 2015-09-27 19:07 |
150 SEK | 2015-09-27 09:18 |
75 SEK | 2015-09-27 17:01 |
50 SEK | Startpris |