1800-tal, furu, sedvanlig bruksslitage, höjd 40 cm
100 SEK | 2015-09-27 19:10 |
75 SEK | 2015-09-27 19:09 |
50 SEK | 2015-09-25 09:00 |
50 SEK | Startpris |