Tillskriven, teak med sits i svart läder, smärre bruksslitage, 2 stolar med äldre lagning, en ngt ranglig
4 000 SEK | 2015-10-04 17:02 |
3 800 SEK | 2015-10-04 19:00 |
3 400 SEK | 2015-10-02 17:03 |
1 200 SEK | 2015-09-28 09:47 |
75 SEK | 2015-09-23 22:03 |
50 SEK | Startpris |