1880/90-tal, valnötsfaner, höjd ca 235 cm, 81 x 40 cm.
1 100 SEK | 2015-10-04 19:26 |
1 000 SEK | 2015-10-04 18:56 |
500 SEK | 2015-10-04 08:00 |
200 SEK | 2015-10-03 17:16 |
75 SEK | 2015-10-03 07:11 |
50 SEK | 2015-09-23 09:25 |
50 SEK | Startpris |