1800-tal, smärre bruksslitage, mindre bucklor, höjd 17, diam 33 cm
250 SEK | 2015-10-04 19:02 |
200 SEK | 2015-10-04 19:02 |
175 SEK | 2015-10-04 19:02 |
50 SEK | Startpris |