Senempire, 1800-talets första hälft, förgylld, smärre slitage på förgyllningen, 88 x 68 cm
3 200 SEK | 2015-10-04 19:31 |
3 000 SEK | 2015-10-04 19:30 |
2 000 SEK | 2015-10-03 22:08 |
1 800 SEK | 2015-10-03 11:42 |
1 400 SEK | 2015-10-02 18:11 |
900 SEK | 2015-09-22 22:43 |
600 SEK | 2015-09-25 10:08 |
75 SEK | 2015-09-23 09:26 |
50 SEK | Startpris |