Åfors Möbelfabriks AB Nyckelverkstäderna, 1960-tal, smärre bruksslitage, något flammig skiva, 140 x 90 cm, 2 utdragsskivor á 60 cm, höjd 72 cm.
1 800 SEK | 2015-10-04 15:49 |
1 700 SEK | 2015-10-04 19:37 |
1 500 SEK | 2015-10-04 18:42 |
800 SEK | 2015-10-04 15:39 |
150 SEK | 2015-10-03 13:47 |
50 SEK | 2015-09-29 09:13 |
50 SEK | Startpris |