"Natur i månskenet", slutet av 1800-tal, signerad, 48 x 41 cm
4 200 SEK | 2015-10-03 18:34 |
4 000 SEK | 2015-10-04 19:00 |
3 600 SEK | 2015-10-04 17:51 |
3 100 SEK | 2015-10-04 15:34 |
2 500 SEK | 2015-10-04 15:04 |
600 SEK | 2015-10-03 22:10 |
200 SEK | 2015-09-29 15:24 |
125 SEK | 2015-09-21 16:01 |
50 SEK | Startpris |