2 st, 1700-tal, diam. 21 cm, skador
1 100 SEK | 2015-10-04 19:53 |
1 000 SEK | 2015-10-04 19:53 |
800 SEK | 2015-10-04 19:53 |
350 SEK | 2015-10-04 11:54 |
75 SEK | 2015-09-30 15:27 |
50 SEK | Startpris |