1940-tal, fanerad björk, glasskiva, dörrbar med bakomliggande barinredning, smärre bruksslitage, gumminhjulen hårda, 71 x 41, höjd 64 cm
2 000 SEK | 2015-10-04 19:00 |
1 900 SEK | 2015-10-04 17:15 |
1 800 SEK | 2015-10-04 14:29 |
1 500 SEK | 2015-10-04 10:53 |
1 100 SEK | 2015-10-02 21:31 |
900 SEK | 2015-10-02 08:09 |
700 SEK | 2015-10-01 17:23 |
500 SEK | 2015-10-01 12:35 |
400 SEK | 2015-09-27 16:46 |
250 SEK | 2015-09-27 18:24 |
50 SEK | 2015-09-21 01:19 |
50 SEK | Startpris |