1960/70-tal, smärre bruksslitage, gullackerad metall, diam. 56 cm.
350 SEK | 2015-10-04 17:32 |
300 SEK | 2015-09-28 17:35 |
250 SEK | 2015-09-26 21:28 |
100 SEK | 2015-09-25 21:55 |
50 SEK | Startpris |