1800-tal, bruksslitage, löst montage, längd 25-75 cm
300 SEK | 2015-10-04 11:38 |
250 SEK | 2015-10-01 10:39 |
200 SEK | 2015-09-21 21:47 |
100 SEK | 2015-09-30 15:11 |
50 SEK | 2015-09-21 14:37 |
50 SEK | Startpris |