Seffle Möbelfabrik, ek, knoppar av mässing, sex utdragslådor, invändigt grönlackerat, skåpdel med två lösa hyllplan. Brännstämplat. Längd 150 cm, djup 46 cm, höjd 103 cm., smärre bruksslitage, mindre fanerlagning
9 800 SEK | 2015-10-04 19:01 |
9 500 SEK | 2015-09-21 16:03 |
6 000 SEK | 2015-09-28 09:56 |
400 SEK | 2015-09-28 09:48 |
300 SEK | 2015-09-24 23:42 |
200 SEK | 2015-09-23 22:03 |
50 SEK | Startpris |