Ek, 1970-tal, smärre bruksslitage, ngt fläckig skiva, diam. 115, höjd 73, 2 ilägg 'a 55 cm
450 SEK | 2015-10-04 19:09 |
400 SEK | 2015-10-04 17:34 |
300 SEK | 2015-10-04 19:09 |
100 SEK | 2015-10-02 21:05 |
75 SEK | 2015-09-28 14:05 |
50 SEK | 2015-09-24 23:08 |
50 SEK | Startpris |