Danmark, sitsen klädd med svart läder, underrede i stål. Slitage och skador på lädret.
150 SEK | 2015-10-04 19:10 |
125 SEK | 2015-10-04 19:09 |
100 SEK | 2015-10-04 19:09 |
50 SEK | 2015-10-04 16:45 |
50 SEK | Startpris |