Tidigt 1900-tal, björk med målad dekor, 4 utdragslådor, 54 x 31, höjd 76 cm, bruksslitage
350 SEK | 2015-10-02 16:19 |
300 SEK | 2015-10-04 19:02 |
150 SEK | 2015-10-03 07:07 |
50 SEK | 2015-09-21 12:59 |
50 SEK | Startpris |