2 st, 1950/60-tal, stomme i metall samt lackerad trä, sits samt rygg uppspänd plastlina, bruksslitage
350 SEK | 2015-10-11 14:53 |
350 SEK | 2015-10-11 18:19 |
200 SEK | 2015-10-09 15:13 |
100 SEK | 2015-10-06 21:30 |
75 SEK | 2015-10-06 19:13 |
50 SEK | Startpris |