England, 1800-talets slut, japanskt handmålat motiv, missfärgningar samt smärre glasyrkrackeleringar, längd 50 cm.
100 SEK | 2015-10-10 15:15 |
75 SEK | 2015-10-11 19:34 |
50 SEK | Startpris |