Bl.a. Arabia, Söholm, Nittsjö, smärre brukslitage, mindre nagg på lövfat.
300 SEK | 2015-10-11 19:38 |
250 SEK | 2015-10-10 11:05 |
150 SEK | 2015-09-30 18:19 |
75 SEK | 2015-10-06 17:16 |
50 SEK | Startpris |