Mitten av 1900-tal, rödlackerad lövträ, smärre bruksslitage samt skav
400 SEK | 2015-10-11 19:43 |
350 SEK | 2015-10-11 19:43 |
250 SEK | 2015-10-11 18:13 |
175 SEK | 2015-10-10 22:41 |
150 SEK | 2015-10-09 21:16 |
125 SEK | 2015-10-09 19:26 |
100 SEK | 2015-10-08 21:05 |
50 SEK | Startpris |