2 st, 1900-talets början, smärre bruksslitage, missfärgning på grisfat, förmodligen Göteborg, diam. kräftfat 29 cm.
175 SEK | 2015-10-11 19:52 |
150 SEK | 2015-10-11 10:10 |
75 SEK | 2015-10-09 22:22 |
50 SEK | 2015-10-06 22:18 |
50 SEK | Startpris |