Mahogny, omkring sekelskiftet 1800/1900-tal, smärre bruksslitage, enstaka mindre fanérskador, 3 utdragslådor 85 x 48 cm, höjd 84 cm.
200 SEK | 2015-10-11 19:18 |
175 SEK | 2015-10-11 19:18 |
125 SEK | 2015-10-10 22:26 |
100 SEK | 2015-10-07 11:10 |
75 SEK | 2015-10-06 09:03 |
50 SEK | Startpris |