Fasettslipat glas, senare bemålning, avtagbara dekorationer på sidorna, omkring sekelskifte 1800/1900-tal, smärre bruksslitage, 190 x 76 cm
1 700 SEK | 2015-10-11 19:24 |
1 600 SEK | 2015-10-11 19:24 |
1 500 SEK | 2015-10-11 19:24 |
500 SEK | 2015-10-11 19:23 |
450 SEK | 2015-10-11 19:23 |
250 SEK | 2015-10-10 07:18 |
200 SEK | 2015-10-09 17:51 |
125 SEK | 2015-10-04 19:24 |
100 SEK | 2015-10-04 11:57 |
50 SEK | Startpris |