Ett par, JIO Möbler, 1900-talets mitt, orginalklädsel, djuphäftad rygg, lös plymå i sits med dunstoppning, ben i bok, ställvis solblekt klädsel samt smärre slitage, något torkad stoppning.
30 500 SEK | 2015-10-18 18:58 |
30 000 SEK | 2015-10-18 19:00 |
28 000 SEK | 2015-10-18 14:42 |
17 000 SEK | 2015-10-07 18:10 |
17 000 SEK | 2015-10-10 07:39 |
14 000 SEK | 2015-10-09 15:15 |
10 500 SEK | 2015-10-07 22:32 |
9 800 SEK | 2015-10-07 16:30 |
50 SEK | Startpris |