Mitten av 1900-tal, förgyllt trä, bra skick, mått spegel 145 x 52 cm
1 300 SEK | 2015-10-18 12:55 |
1 300 SEK | 2015-10-18 19:04 |
900 SEK | 2015-10-18 14:14 |
700 SEK | 2015-10-18 07:53 |
600 SEK | 2015-10-14 10:50 |
200 SEK | 2015-10-17 15:45 |
100 SEK | 2015-10-13 17:42 |
50 SEK | Startpris |