Förgylld ram av trä, brukslitage, mindre färgbortfall, mått 128 x 38 cm.
300 SEK | 2015-10-18 19:08 |
250 SEK | 2015-10-18 18:54 |
200 SEK | 2015-10-18 16:16 |
175 SEK | 2015-10-12 22:54 |
50 SEK | Startpris |