Omkring sekelskifte 17/1800-tal, bitvis ngt missfärgad, förgylld ram, rammått 65 x 52 cm
1 100 SEK | 2015-10-18 15:55 |
1 000 SEK | 2015-10-18 18:12 |
500 SEK | 2015-10-17 20:55 |
250 SEK | 2015-10-09 12:37 |
200 SEK | 2015-10-07 04:09 |
100 SEK | 2015-10-07 20:00 |
50 SEK | 2015-10-06 00:19 |
50 SEK | Startpris |