Marmorskiva, förgyllt trä, bruksslitage, höjd spegel 95 cm, höjd bord 60 cm.
250 SEK | 2015-10-18 18:53 |
200 SEK | 2015-10-18 07:54 |
200 SEK | 2015-10-18 12:04 |
50 SEK | 2015-10-17 15:46 |
50 SEK | Startpris |