Underrede i teak med skiva av glas, 1900-talets mitt, mindre nagg i skiva, smärre bruksslitage, 128x 57 cm, höjd 53 cm.
1 000 SEK | 2015-10-18 19:19 |
900 SEK | 2015-10-18 19:19 |
800 SEK | 2015-10-18 19:19 |
700 SEK | 2015-10-18 10:40 |
600 SEK | 2015-10-18 10:25 |
500 SEK | 2015-10-17 20:38 |
125 SEK | 2015-10-14 13:14 |
50 SEK | Startpris |