Idegran, smärre bruksslitage, mindre fanerskador, 53 x 40, höjd 95 cm
175 SEK | 2015-10-18 19:22 |
150 SEK | 2015-10-18 19:22 |
100 SEK | 2015-10-18 19:21 |
50 SEK | 2015-10-08 12:35 |
50 SEK | Startpris |