England, tidigt 1800-tal, mahogny med intarsia i bordskant, hjulförsedda ben, smärre bruksslitage, märke på skiva, 59 x 78, höjd 73 cm
2 200 SEK | 2015-10-25 19:01 |
2 000 SEK | 2015-10-25 19:01 |
1 700 SEK | 2015-10-25 19:00 |
1 200 SEK | 2015-10-25 17:56 |
550 SEK | 2015-10-23 15:02 |
500 SEK | 2015-10-19 18:46 |
400 SEK | 2015-10-22 16:40 |
300 SEK | 2015-10-12 19:18 |
50 SEK | Startpris |