Konsolbord med marmorskiva (nagg), spgel med facettslipad ruta, smärre bruksslitage, 126 x 58 cm.
200 SEK | 2015-11-01 19:24 |
150 SEK | 2015-11-01 19:24 |
50 SEK | 2015-10-26 16:47 |
50 SEK | Startpris |