Mitten av 1900-tal, mahognyfaner med intarsia samt rotfaner, smärre bruksslitage, 124 x 50 cm, höjd 79 cm.
1 700 SEK | 2015-11-01 19:29 |
1 600 SEK | 2015-10-30 21:16 |
1 500 SEK | 2015-10-30 17:53 |
1 200 SEK | 2015-10-30 19:53 |
600 SEK | 2015-10-29 09:15 |
500 SEK | 2015-10-29 06:52 |
75 SEK | 2015-10-18 21:04 |
50 SEK | 2015-10-18 13:23 |
50 SEK | Startpris |