Tidigt 1900-tal, ram av mahogny, smärre bruksslitage, 210 x 78 cm
350 SEK | 2015-11-01 19:32 |
300 SEK | 2015-10-31 21:57 |
150 SEK | 2015-10-25 09:29 |
125 SEK | 2015-10-20 18:35 |
50 SEK | Startpris |