Mahogny, tidigt 1900-tal, smärre bruksslitage, diam. 120, 2 ilägg 'a 40 cm
700 SEK | 2015-11-01 19:36 |
600 SEK | 2015-11-01 19:36 |
450 SEK | 2015-11-01 19:36 |
300 SEK | 2015-11-01 19:35 |
150 SEK | 2015-10-25 18:22 |
50 SEK | Startpris |