Smärre bruksslitage, mindre fanerskada, 100 x 100, 2 ilägg 'a 35/50 cm
1 500 SEK | 2015-11-01 19:45 |
1 400 SEK | 2015-11-01 18:16 |
250 SEK | 2015-10-26 13:04 |
50 SEK | 2015-10-25 22:49 |
50 SEK | Startpris |