Gräddkannor, ljusstake, serveringsfat mm, smärre bruksslitage, inga nagg
1 200 SEK | 2015-11-01 20:05 |
1 100 SEK | 2015-11-01 20:04 |
900 SEK | 2015-11-01 20:04 |
500 SEK | 2015-11-01 16:45 |
450 SEK | 2015-10-31 08:54 |
200 SEK | 2015-10-29 14:53 |
150 SEK | 2015-10-28 15:44 |
50 SEK | Startpris |