Smärre bruksslitage, mindre fanerskada, 90 x 42, höjd 175 cm
350 SEK | 2015-11-01 19:16 |
300 SEK | 2015-11-01 18:31 |
150 SEK | 2015-11-01 19:16 |
75 SEK | 2015-11-01 15:47 |
50 SEK | Startpris |