Underrede i teak med skiva av glas, 1900-talets mitt, mindre nagg i skiva, smärre bruksslitage, 128x 57 cm, höjd 53 cm.
2 400 SEK | 2015-11-08 19:00 |
2 200 SEK | 2015-11-05 11:18 |
1 800 SEK | 2015-11-06 19:00 |
1 100 SEK | 2015-11-05 17:37 |
200 SEK | 2015-11-03 21:24 |
50 SEK | Startpris |