Slitage samt glasyrkrackeleringar. Diameter 20cm, höjd 15cm.
200 SEK | 2015-11-08 19:33 |
150 SEK | 2015-11-08 18:28 |
150 SEK | 2015-11-08 19:33 |
75 SEK | 2015-11-02 20:54 |
50 SEK | 2015-10-30 00:02 |
50 SEK | Startpris |