Förgylld ram, mindre slitage, 98 x 48 cm
800 SEK | 2015-11-08 18:57 |
700 SEK | 2015-11-08 19:34 |
100 SEK | 2015-11-04 19:00 |
75 SEK | 2015-11-03 09:20 |
50 SEK | 2015-10-26 16:56 |
50 SEK | Startpris |