I trä, med lagningar, signerad Frick, höjd 55 cm
150 SEK | 2015-11-08 19:42 |
100 SEK | 2015-11-08 19:42 |
75 SEK | 2015-11-06 10:36 |
50 SEK | 2015-11-03 09:22 |
50 SEK | Startpris |