1700-tal, 2 st, brukslitage, mindre med nagg, diam. 20,5-24 cm.
600 SEK | 2015-11-08 19:48 |
500 SEK | 2015-10-29 21:56 |
450 SEK | 2015-10-28 08:10 |
50 SEK | Startpris |