"Fiskgraal", 1940-tal, glas med dekor av fiskar och sjögräs, signerad, diam. 15 cm.
2 600 SEK | 2015-11-08 19:50 |
2 400 SEK | 2015-11-08 19:50 |
1 900 SEK | 2015-11-08 19:50 |
1 000 SEK | 2015-11-08 16:17 |
800 SEK | 2015-10-26 19:18 |
800 SEK | 2015-11-03 13:40 |
600 SEK | 2015-10-29 17:45 |
300 SEK | 2015-10-27 17:56 |
50 SEK | Startpris |